Rychlost

rychlostPhoenix research pracuje na síti. Pro výzkumy používáme primárně on-line metodu, která zajišťuje rychlé odpovědi na Vaše otázky. Jsme tak schopni dodat analýzu výsledků ve velmi krátkém období. Oproti jiným metodám tak můžete dostat přehled během 14 dní od zadání průzkumu.

Kvalita

kvalitaPhoenix research má přístup k široké databázi, která v tuto chvíli čítá desítky tisíc ověřených uživatelů. Veškeré průzkumy jsou konzultovány se zkušenými sociology a politology. Ve Phoenix research jsme se inspirovali a veškeré metody konzultovali se zahraničními společnostmi, které mají na trhu výzkumů dlouholeté zkušenosti. Zárukou kvality a precizní práce je ICC/ESOMAR, který dodržujeme.

Zacílení

zacíleníPhoenix research má díky své široké databázi možnost cílit jednotlivé průzkumy dle různých skupin, takzvaných kvót. Respondenti se dají třídit dle věku, pohlaví, vzdělání, místa bydliště a podobně. Díky tomu jsme schopni zpracovat průzkumy s jakýmkoliv zadáním.

Kontakty

politolog a sociolog Jan Kubáček

Ředitel: Peter Svoboda
p.svoboda@empiriaresearch.online

Obchodní oddělení:
obchod@empiriaresearch.online

Dotazy, náměty:
info@empiriaresearch.online

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace